Словацька мова в промисловості / Slovenský jazyk v priemysle

E-learningový kurz Slovenský jazyk pre prácu v priemysle je špecifický kurz vytvorený v spolupráci s profesionálmi z priemyselnej výroby so zameraním na automobilový priemysel, elektrotechnický priemysel a spracovanie plastu tak, aby Vás rýchlo a efektívne pripravil na bežnú komunikáciu a orientovanie sa v tomto prostredí.

Kurz je pripravovaný overenou metódou učenia. Súbor je stavaný ako ukážka praktických výrazov a situácii, ktoré môžete zažiť pri práci v priemyselnom odvetví. Kurz vás prevedie od základov slovenského jazyka a osvojenie si základných gramatických javov až po odborné výrazy a frázy z oblasti priemyslu a výroby, a umožní Vám tak plynulú komunikáciu s kolegami, nadriadenými i okolím v priemyselnom podniku. Kurz je doplnený o sekciu Čítanie technických výkresov, ktorá Vás ešte efektívnejšie pripraví na orientovanie sa v priemyselnom prostredí. Budete tak schopný pracovať na základe technických máp a výkresov. Kurz je zároveň doplnený aj o sekciu úvod do ergonómie so zameraním nielen na technické odvetvia, ale aj zdravému pohybu na pracovisku. Ergonómia hrá dôležitú úlohu v tom, ako sa v práci cítite, pomáha zvýšiť produktivitu a efektivitu práce nielen v priemysle. Okrem textovej formy Vás zvukové nahrávky naučia správnu výslovnosť a skloňovanie slov v Slovenskom jazyku i pri čítaní technických výkresov. Kurz Vás prevedie od základov odborných výrazov k správnym pracovným návykom, aby ste úspešne predchádzali zraneniam a cítili sa na pracovisku príjemne a produktívne.

 

Словацька мова для роботи на виробництві

Онлайн курс словацької мови для роботи в промисловості – це спеціальний курс, який зосереджується на загальному використанні словацької мови за звичайних умов і доповнюється декількома відео та матеріалами з промислового середовища. Крім того, він містить приблизно 300 слів і фраз, створених у співпраці з професіоналами з промислового виробництва з акцентом на автомобільній промисловості, електротехнічній промисловості та переробці пластмас, щоб швидко та ефективно підготувати вас до нормального спілкування та орієнтації в цьому середовищі.

Курс підготовлено з використанням найефективнішого перевіреного методу навчання. Файл створено не як підручник з граматики, а як приклад практичних виразів і ситуацій, з якими ви можете зіткнутися.

Курс проведе вас від основ словацької мови та засвоєння основних граматичних явищ, таких як алфавіт, множина, займенники, основні дієслова, теперішній час, до професійних виразів і фраз зі сфери промисловості та виробництва, і, таким чином, дозволить вільно спілкуватися з колегами, начальством та оточенням на промисловому підприємстві.

Курс дозволить вам навчатися, коли і де вам зручно, відповідно до обраного темпу та можливостей. Окрім текстової форми, аудіозаписи навчать вас правильній вимові та відмінюванню слів у словацькій мові.

Курс завершується перевіркою мовної компетентності – тестом, підтвердженням успішного проходження курсу через сертифікат

Цілі курсу

 1. вивчити базові правила  граматики словацької мови
 2. опанувати основну професійну термінологію в галузі промисловості та виробництва словацькою мовою та вміти використовувати її на практиці
799 € s DPH
Zakúpiť

Словацька мова в промисловості 2 частина / Slovenský jazyk v priemysle 2.

 • Slovenský jazyk v priemysle / Словацька мова в промисловості

  Slovenský jazyk v priemysle / Словацька мова в промисловості

  • Profesionálne kariérne zručnosti
 • Technické meranie v priemysle a úvod do ergonómie / Технічні вимірювання в промисловості та введення до ергономіки

  Technické meranie v priemysle a úvod do ergonómie / Технічні вимірювання в промисловості та введення до ергономіки

  • Profesionálne kariérne zručnosti

Táto webstránka používa súbory cookies, aby vám priniesla čo najlepšiu užívateľskú skúsenosť. Viac informácií