O nás

Veríme, že kvalitné a kontinuálne vzdelanie má byť dostupné pre každého.
Ponúkame jedinečný model online vzdelávania založený na tradíciách aj inováciách.
Naše kurzy vytvorené odborníkmi sú pre všetkých, ktorí na sebe túžia pracovať.

Kvalitné, dostupné, svetové vzdelanie

Svet sa vyvíja a mení neskutočnou rýchlosťou. Jedna vec však ostáva nemenná – hodnota vedomostí. St. Andrew’s Academy si to uvedomuje, záleží nám na tom, aby ste po absolvovaní našich kurzov získali čo najviac užitočných informácií a zručností. Sme odhodlaní prinášať vám kontinuálne aktualizovanú ponuku kurzov, ktoré reflektujú lokálne potreby aj svetové trendy.

Našou snahou je nastaviť vzdelávací proces tak, aby bol pre vás jednoducho uchopiteľný, nabitý hodnotnými informáciami a zároveň vás bavil. St. Andrews Academy ponúka flexibilné online kurzy pripravené odborníkmi z praxe, ktoré môžete robiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Vyberte si z našej neustále sa rozrastajúcej ponuky a začnite sa vzdelávať a plniť si sny.

 

Kariérny rast a splnené sny

Vaše úsilie odmeníme unikátnym certifikátom o absolvovaní kurzu, ktorý zvýši vašu hodnotu na trhu práce. Certifikát v digitálnej verzii, vo formáte pdf, získa každý absolvent kurzu v St. Andrews Academy.

Ponúkame aj originálnu tlačenú formu v zlatom ráme, ktorú vám za príplatok zašleme na uvedenú adresu. Stačí už len zavesiť ho s hrdosťou na stenu vašej kancelárie.

Získajte unikátny certifikát o absolvovanom vzdelaní už dnes.

 

Komplexná ponuka online kurzov

St. Andrews Academy ponúka komplexnú škálu kurzov v najžiadanejších oblastiach týkajúcich sa budovania manažérskych a kariérnych zručností, tzv. soft skills. Naše kurzy zvýšia vašu kvalifikáciu a šancu na uplatnenie sa na trhu práce.

Našu ponuku neustále rozširujeme o ďalšie kurzy, ktoré sú žiadané zo strany zamestnávateľov. Výber kurzov konzultujeme s personalistami a HR špecialistami z veľkých firiem, na základe ich odporúčaní kurzy prispôsobujeme aktuálnemu stavu na trhu práce.

U nás máte možnosť vzdelávať sa a rásť rýchlejšie, za dostupnú cenu.

Komunita je pre nás dôležitá

Záleží nám na tom, aby kvalitné a kontinuálne vzdelanie bolo dostupné pre každého. Našou snahou je vytvoriť komunitu vzdelaných ľudí, ktorí si môžu vymieňať poznatky a vedomosti v online aj offline prostredí.

Pre stálych klientov pripravujeme aj špeciálne alumni členstvo, v ktorom získate exkluzívny prístup k ďalším kurzom a prednáškam s odborníkmi z praxe. Budeme vás o ňom informovať už čoskoro.

Buďte súčasťou našej mladej komunity, sledujte náš Facebook a Instagram.

 

Referencie od absolventov kurzov

 • Michal Poliak
  „Ja osobne veľmi oceňujem flexibilitu štúdia. Kurz som si vedel spustiť doma, počas cestovania alebo v kancelárii, keď bol čas.”
  Michal Poliak Absolvent
 • Alexandra Ševčíková
  „Skvelý spôsob ako získať hodnotné a cenovo dostupné vzdelanie s certifkátom, ktorý odteraz uvádzam aj vo svojom CV.”
  Alexandra Ševčíková Absolventka
 • Veronika Oláhová
  „Interkultúrny kurz mi poskytol všetky potrebné informácie pre efektívnu spoluprácu so zahraničnými kolegami a partnermi z Nemecka.”
  Veronika Oláhová Absolventka

Táto webstránka používa súbory cookies, aby vám priniesla čo najlepšiu užívateľskú skúsenosť. Viac informácií